Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, корпус 2.
пн-нд – цілодобово без вихідних
burger
Меню

Прибирання після потопу в Києві

Досвід показує, що після затоплення, прориву каналізації або водопроводу важливо за 1-2 години відкачати воду і поставити сушки. Це мінімізує витрати на ремонт або навіть відстрочить його проведення.
Не зволікайте зі зверненням в клінінгову компанію, телефонуйте нам! Майстри “Армії чистоти” усувають наслідки потопів в квартирах, офісах, будинках, приміщеннях нежитлового призначення з 2014 року. Незалежно від складності ситуації і масштабів «катастрофи» ми виконуємо «під ключ» комплекс робіт з приведення приміщень у житловий стан.

Прибирання після затоплення і його етапи

Дзвінки приймаємо з 9 до 20, звернення через сайт – 24/7, тому звертайтеся відразу після виявлення джерела затоплення та його усунення. Якщо чергова бригада вільна, протягом двох годин сервісні співробітники будуть на місці з необхідною хімією і технікою.
Схема організації робіт
Ваш дзвінок або online-заявка
[в будь-який час]
Оперативна оцінка по фото
[безкоштовно]
Ми прибираємо
Ви задоволені і оплачуєте роботу
[нам дякують і рекомендують друзям]

Вартість прибирання після затоплення

Послуга Ціна
відкачка води + прибирання після затоплення від 100 грн/кв.м.
* мінімальне замовлення – 3200 грн.
Орієнтовна вартість робіт зазначається на етапі оформлення заявки, але точна ціна формується після оцінки масштабу клінінгової локації і складності робіт.

Прибирання після потопу включає

Обов’язкові роботи:
видалення (відкачування) води помпою;
винесення сміття і бруду;
подсушка приміщень і профілактика появи цвілі;
миття підлоги.
Додаткові роботи:
дезінфекція;
екстраторна хімчистка м’яких меблів;
обробка поверхонь дезодоруючим розчином в разі прориву каналізації;
видалення неприємних запахів за допомогою сухого туману.

Особливості проведення прирання після потопу

Принцип «Армії чистоти» – дати клієнтові комплексне рішення, яке не потребуватиме величезного бюджету, але усуне результати затоплення. Ми прибираємо «під ключ», щоб по закінченню робіт клієнт спокійно повернувся в звичний ритм життя і скоріше забув про потоп в квартирі.
Для повного видалення наслідків потопу клінери застосовують професійне обладнання (водососи, теплові сушки, килимові фени, екстрактори, парогенератори), яке в сумі з британськими засобами для прибирання дає відмінний ефект незалежно від ступеня пошкодження.
Після відкачування води приміщення вимивається і бригада встановлює обладнання. Майстри стежать, щоб не виник різкий перепад температур, який може згубно вплинути на меблі, стіни й стелю. Також акуратно, але швидко просушуються покриття для підлоги і меблі.
За бажанням замовника майстри обробляють приміщення від цвілі і дезодорують, щоб позбутися від неприємних запахів і і попередити їх появу.
Не баріться – прибирання після затоплення не терпить зволікань!

  Замовити
  консультацію
  Ім'я*

  Телефон*

  Еmail*

  Повідомлення

  Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.