Напишіть відгук про нас
1
2
3
4
5
Відправить
     
Відміна

Відправте ваш відгук

Середній рейтинг:  
 17 відгуків
від клієнта Ольга для Армія чистоти

Виконаною роботою я задоволена. Пунктуальні та відповідальні. Буду звертатися ще!

від клієнта Леся для Армія чистоти

Швидко, чисто, доступно по ціні. Дякую:)

від клієнта Анна для Армія чистоти

Замовила хімчистку дивана і килима. Майстер здивував: зібрав пил пилососом і тільки потім приступив до чищення. В результаті колір килимка став яскравішим, а на оббивці дивана зникла пляма. Велике вам дякую! Порекомендую подругам))

від клієнта Юлія для Армія чистоти

Замовляла хімчистку меблів, штор.Потім генеральне прибирання.Професіонали.Приємні люді.Результат чудовий.Рекомендую!

від клієнта Татьяна для Армія чистоти

Велике спасибі за відмінну якість роботи. Милуюся чистими вікнами (спасибі Віолеті!) І килимом, якому повернули первісний колір. Після першого досвіду зрозуміла, що буду співпрацювати з цією фірмою і далі. Ще раз велике спасибі! Рекомендую всім!

від клієнта Наталія для Армія чистоти

Замовляли прибирання офісного приміщення 70 м2 з хімчисткою килимів. приміщення з величезними стелями і нестандартними вікнами. Хлопці впоралися на відмінно: від оргтехніки до скла все блищить. килими зовсім як нові. видно, що люди викладаються на всі 100! Рекомендую.

від клієнта Оксана Сосюра для Армія чистоти

Дякую за прибирання нашої студії чистки одягу Green Way в БЦ Парус!Все зроблено якісно, в строк, професійно. Постбудівельне прибирання - це тест на рівень роботи. Армія Чистоти порадувала - вікна відмили, підлогу, стелі, обладнання - все виблискує! Приємний запах в приміщенні, і головне це люди. Спасибі Поліні, Людмилі, Любі, Кирилу, Андрію та іншим співробітникам за чесне ставлення до праці. Будьте здорові, успіхів і благополуччя у вашій справі!

від клієнта Віктор Гриценко для Армія чистоти

Викликаю цю клінінгову компанію щороку на миття вікон собі в квартиру. Радує висока якість послуги - дівчинка працює в уніформі, вся хімія підписана, весь інвентар чистий. Видно, що керівництво дорожить клієнтом, спасибі вам!

від клієнта АВеню-ПростоздороВо для Армія чистоти

Ми назвали дівчаток "Армії чистоти" - амазонками. Справжні воїни в боротьбі за чистоту. Хоч полководець оцінив противника (післяремонтний стан ресторану) по достоїнству і амазонкам довелося витратити більше часу і миючих засобів, ціну не збільшили, взяли ту суму, яку озвучили з самого початку. Тепер ми - чисті і задоволені! Дякуємо!

від клієнта Валерій Сіренко для Армія чистоти

У цьому відгуку хочу подякувати Армії Чистоти за те, що під час свят погодилися працювати і очистили вікна магазину CITRA від скотчу та клею у нас в торговому центрі. Окрему подяку хотів висловити чудесним робітницям Наташі і Людмилі - дівчатка, ви великі розумниці!

Сторінка 1 із 2:
«
 
 
1
2
 
»