Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, корпус 2.
пн-нд – цілодобово без вихідних
burger
Меню

Хімчистка килимів

Погодьтеся: навіть при постійному чищенні пилососом покриття для підлоги з часом втрачають вигляд. Вони тьмяніють, забиваються пилом і шерстю домашніх тварин, перетворюючись в притулок для алергенів, пилових кліщів і бактерій.

Процедура хімчистки килимів від «Армії чистоти»

Перед приїздом майстрів не потрібно пилососити – вакуумне очищення килима виконується нашим майстром безпосередньо перед процесом хімчистки за допомогою німецького пилососа Karcher.
Для глибокої і якісної чистки використовується екстракторний пилосос EDIC Galaxy (USA), який під тиском наносить на покриття миючий розчин і розподіляє його по поверхні. Робоча рідина захоплює частинки бруду й пилу і разом з ними відразу ж всмоктується назад.
Для приготування розчину для хімчистки килимів використовується професійний порошок від компанії Prochem (USA) – «Double Clean». Він гіпоалергенний і безпечний для домашніх тварин, дозвіл на його використання даний Міністерством охорони здоров’я України.
Локальні плями від пролитих рідин, крові, сечі, жиру, фломастерів і т.д. видаляються майстром вручну. Ми гарантуємо виведення 99% плям, що не затиралися і не виводилися до нас. Видалити забруднення, котрі пов’язані з порушенням структури самих волокон або викликані агресивними фарбувальними пігментами, неможливо без руйнування матеріалу. Тому наш технолог попередить про них і зробить все, щоб не погіршити ситуацію.
Ми докладемо максимум зусиль, щоб ви отримали ідеальні килими при адекватному бюджеті!
Замовити хімчистку

Гарантовано* видаляєм плями від:

ягід, фруктів, трави, вина;
кави і шоколаду;
крові і сечі;
декоративної косметики (помади, лаку для нігтів);
харчових продуктів, маслянистих речовин, пластиліну;
чорнила, маркерів, ручки, дитячих фарб.
Гарантуємо видалення свіжих плям, що не замивалося і не виводилися до нас. Підтвердження того, що пляму можна прибрати, дає наш технолог після огляду забрудненої ділянки і проведення тесту.

Хімчистка в Києві: ціни та гарантії

Вид чищення Ціна
синтетика від 55 грн кв. м.
шерсть від 65 грн кв. м.
килим-шегі від 70 грн кв. м.
віскоза (штучний шовк) від 120 грн кв. м.
натуральний шовк договірна
еко-хімчистка (незалежно від виду покриття) + 30% до основної ціни
Експрес-сушка килимовим феном 200 грн/година
Виведення стійких плям договірна
Гідрофобна обробка (захист від плям) 40 грн кв. м.
** мінімальне замовлення від 1200 грн.
Виїзд менеджера для оцінки на об’єкт ні до чого замовника не зобов’язує! Виїзд оцінювача і майстра хімчистки по місту – безкоштовний. Проїзд за межі міста Києва – 5 грн/км від КПП.
Краща гарантія: оплата по факту + безкоштовне виправлення недоліків протягом 2-х днів після хімчистки, якщо після огляду технологом підтвердиться те, що дефекти виникли з вини нашого майстра.
Фото-звіт чищення килимів
Фото-відгуки наших клієнтів підтверджують: ми даруємо килимам нове життя!
Фото плями на світлому килимі
Пляма від вина на вовняному килимі
Підлогове покриття після чистки
Результат чищення з виведенням плями
Ефективність хімчистки фото
Килимок після чищення (синій) і до (сірий)
Результат роботи екстрактора картинка
Різниця до і після чищення покриття в спальні
Затерте підлогове покриття фото
Вовняний килим в квартирі перед чищенням
Екстракторна хім. чистка результат
Результат глибокого чищення
Експрес-сушка за допомогою килимового фена
Сушка килима в номері готелю
Майстер хімчистки за роботою
Процес підтримуючого чищення

Результат процедури
По закінченню хімчистки покриття для підлоги під тиском промиваються спеціальним ополіскувачем, який нейтралізує залишки робочого розчину і пом’якшує ворс. В Америці і Європі чистка килима на дому вважається завершеною тільки після цієї процедури, хоча практично всі вітчизняні компанії пропускають ополіскування, економлячи на хімії. Але «Армія чистоти» піклується про своїх клієнтів, тому наші фахівці на 100% дотримуються оригінальної технології хімчистки.
У дитячій можлива дбайлива екологічна обробка килимка паром без хімії або еко-хімчистка за допомогою органічного засобу Green Unikleen.
По закінченню чищення килим залишається вологим. Палас з високим ворсом повністю висихає за 5-6 годин, ковролін – за 3-5. Це приблизні цифри, так як швидкість випаровування рідини залежить від рівня вологості, руху повітря і типу самого покриття.
Якщо потрібно скоротити час висихання в 3-5 разів, радимо замовити швидку сушку за допомогою килимових фенів. Вартість послуги – всього 200 грн/година. За цей час сухими стають 6 кв. м. вовняного килима.

  Замовити
  консультацію
  Ім'я*

  Телефон*

  Еmail*

  Повідомлення

  Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.