Хімчистка килимів

Головна / Хімчистка килимів

Погодьтеся: навіть при постійному чищенні пилососом покриття для підлоги з часом втрачають вигляд. Вони тьмяніють, забиваються пилом і шерстю домашніх тварин, перетворюючись в притулок для алергенів, пилових кліщів і бактерій.

Процедура хімчистки килимів від «Армії чистоти»

Перед приїздом майстрів не потрібно пилососити – вакуумне очищення килима виконується нашим майстром безпосередньо перед процесом хімчистки за допомогою німецького пилососа Karcher.

Для глибокої і якісної чистки використовується екстракторний пилосос EDIC Galaxy (USA), який під тиском наносить на покриття миючий розчин і розподіляє його по поверхні. Робоча рідина захоплює частинки бруду й пилу і разом з ними відразу ж всмоктується назад.

Для приготування розчину для хімчистки килимів використовується професійний порошок від компанії Prochem (USA) – «Double Clean». Він гіпоалергенний і безпечний для домашніх тварин, дозвіл на його використання даний Міністерством охорони здоров’я України.

Локальні плями від пролитих рідин, крові, сечі, жиру, фломастерів і т.д. видаляються майстром вручну. Ми гарантуємо виведення 99% плям, що не затиралися і не виводилися до нас. Видалити забруднення, котрі пов’язані з порушенням структури самих волокон або викликані агресивними фарбувальними пігментами, неможливо без руйнування матеріалу. Тому наш технолог попередить про них і зробить все, щоб не погіршити ситуацію.

Гарантовано* видаляєм плями від:

  • ягід, фруктів, трави, вина
  • кави і шоколаду
  • крові і сечі
  • декоративної косметики (помади, лаку для нігтів)
  • харчових продуктів, маслянистих речовин, пластиліну
  • чорнила, маркерів, ручки, дитячих фарб

Гарантуємо видалення свіжих плям, що не замивалося і не виводилися до нас. Підтвердження того, що пляму можна прибрати, дає наш технолог після огляду забрудненої ділянки і проведення тесту.

Хімчистка в Києві: ціни та гарантії

Вид чищенняЦіна
синтетика низький ворсвід 55 грн кв. м.
шерстьвід 65 грн кв. м.
килим-шегівід 70 грн кв. м.
віскоза (штучний шовк)від 120 грн кв. м.
натуральний шовкдоговірна
еко-хімчистка (незалежно від виду покриття)+ 30% до основної ціни
Експрес-сушка килимовим феном200 грн/година
Виведення стійких плямдоговірна
Гідрофобна обробка (захист від плям)40 грн кв. м.

** мінімальне замовлення від 1200 грн.

Виїзд менеджера для оцінки на об’єкт ні до чого замовника не зобов’язує!

Виїзд оцінювача і майстра хімчистки по місту – безкоштовний. Проїзд за межі міста Києва – 5 грн/км від КПП.

Краща гарантія: оплата по факту + безкоштовне *** виправлення недоліків протягом 2-х днів після хімчистки!

***якщо після огляду технологом підтвердиться те, що дефекти виникли з вини нашого майстра.

Підпишіться на новини і отримайте разову знижку 10%!

Результати процедури

По закінченню хімчистки покриття для підлоги під тиском промиваються спеціальним ополіскувачем, який нейтралізує залишки робочого розчину і пом’якшує ворс. В Америці і Європі чистка килима на дому вважається завершеною тільки після цієї процедури, хоча практично всі вітчизняні компанії пропускають ополіскування, економлячи на хімії. Але «Армія чистоти» піклується про своїх клієнтів, тому наші фахівці на 100% дотримуються оригінальної технології хімчистки.

У дитячій можлива дбайлива екологічна обробка килимка паром без хімії або еко-хімчистка за допомогою органічного засобу Green Unikleen.

По закінченню чищення килим залишається вологим. Палас з високим ворсом повністю висихає за 5-6 годин, ковролін – за 3-5. Це приблизні цифри, так як швидкість випаровування рідини залежить від рівня вологості, руху повітря і типу самого покриття.

Якщо потрібно скоротити час висихання в 3-5 разів, радимо замовити швидку сушку за допомогою килимових фенів. Вартість послуги – всього 200 грн/година. За цей час сухими стають 6 кв. м. вовняного килима.

Фото-звіт чищення килимів

Фото-відгуки наших клієнтів підтверджують: ми даруємо килимам нове життя!

Прання в цеху або чистка килима на дому – що обрати?

У Києві популярні 2 способи догляду за покриттям для підлоги:

  • мийка в цеху;
  • виїзне хімічне чищення (екстракція).

У нашій компанії застосовується тільки екстракторна чистка коврів, яка виконується в Києві і області на дому у замовника. Причина такого рішення – ряд серйозних недоліків у прання килимів промисловим способом.

Мийка в цехуЕкстракторне чищення
✕ не підходить для віскози, шовку, велюру, джуту і дорогих килимів ручної роботи через надмірне зволоження, після якого виріб деформується✓ підходить для полотен з натуральних і синтетичних волокон, так як використовується на 80% менше води, ніж при пранні
✕ неможлива точкова обробка плям✓ точкова обробка плям відповідним до виду забруднення засобом для виведення плям з лінійки Prochem (Англія)
✕ агресивний механічний вплив може привести до пошкодження ворсу✓ більш щадний метод, що запобігає «розщепленню» ворсу
✕ вивезення доріжок в цех, прання і наступне сушіння займає близько 3-5 днів✓ триває 1-2 години, покриття для підлоги висихають протягом 4-6 годин
✕ замовник не контролює роботу майстра, практикується використання неякісних побутових порошків✓ чистка килимів відбувається вдома у клієнта у зручний для нього час
Форма связиlock Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.

Форма связиlock Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.