Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, корпус 2.
пн-нд – цілодобово без вихідних
burger
Меню

Експрес-прибирання будинку

Відмінності від генерального прибирання
в процесі «швидкого прибирання» наводиться косметична чистота по всьому будинку без зосередження на «складних» забрудненнях на зразок жирових відкладень усередині витяжки або сечового каменя в пісуарі. Тому ціна експрес-прибирання будинку нижча, ніж генерального.
На замовлення приїжджає бригада з 2-5 чоловік
кількість клінерів залежить від площі будинку, обсягу робіт, наявності в замовленні додаткових послуг, які виконують вузькопрофільні фахівці (хімчистка, чистка підлоги, миття вікон).
Триває клінінг не менше 3-х годин
за цей час клінери встигають знепилити все поверхні, помити підлогу, пропилососити килими, прибрати у ванній і на кухні. Якщо необхідно виконати більший обсяг робіт, експрес-прибирання триватиме до 8 годин.
Хімію, пилосос, драбину та інвентар бригада безкоштовно привозить з собою
використовувані хімічні засоби для прибирання відносяться до розряду професійних. Вони мають мінімальний запах і не викликають алергію.
Як і будь-яку іншу послугу «Армії чистоти», експресс прибирання котеджу краще замовляти за 2-3 дні до передбачуваної дати. Але якщо послуга потрібна терміново, зв’яжіться з менеджером і уточніть, чи є вільна бригада. Якщо чергові сервісні співробітники вільні, вони приїдуть через 1,5-2 години – цей час необхідний на збір необхідного інвентарю, хімії і приїзд на об’єкт.

У пакет «Експрес-прибирання котеджу» входить

Кімнати
Кухня
Санвузол
Коридор
Зверніть увагу на додаткові послуги – вони допоможуть зробити експрес-прибирання котеджу або будинку якіснішим! Миття плити, холодильника, витяжки, мікрохвильової печі всередині коштує недорого – від 100 грн за послугу, – але звільняють господині 1-2 години часу.

Скільки коштує швидке експрес-прибирання заміського будинку?

Послуга Ціна
швидке прибирання від 45 грн/кв.м.
Мінімальна ціна на цю послугу – 2250 грн. Сюди входить клінінг площі до 50 кв. м., використання проф. інвентарю та засобів для клінінгу. Щоб дізнатися вартість експрес-прибирання будинку більшої площі, зателефонуйте менеджеру вхідної лінії або залиште заявку на виїзд технолога-оцінювача. Ця послуга безкоштовна і ні до чого не зобов’язує!
Потрібен підрахунок вартості?
Залиште заявку, щоб менеджер зв’язався з вами і погодив час візиту оцінювача.
Замовити безкоштовну оцінку

Фото в процесі експрес прибирання заміського будинку

Прибирання санвузла в приватному будинку
Хромована арматура до прибирання
Результат клінінгу санвузла в приватному будинку
Хромована арматура після прибирання
Клінінг приватного будинку картинка
Поличка у вітальні до миття
Результат знепилювання полиць в будинку
Поличка у вітальні після миття
Чиста кімната після прибирання
Килим після вакуумного чищення
Експрес клінінг в будинку картинка
Відсуваємо холодильник
Прибирання кухні в домі картинка
Підлога на кухні після прибирання оселі
Прибирання кухні в будинку
Корпус витяжки після очищення
Наші особливості
У будинку відносно чисто, але прибратися не завадить? Чи потрібно показати житло потенційному покупцеві? Можливо, приїжджають гості або ви самі хочете повернутися з відпочинку в чисту і свіжу квартиру? Причин замовити експрес-клінінг море, але вихід один – скористатися послугами професійної клінінгової компанії. Адже навіть поверхневий клінінг приватного будинку займає 5-6 годин, викроїти які для успішної людини не просто.
Замовляйте експрес-клінінг будинку або котеджу – клінери оперативно і якісно приберуть всю будівлю, поки ви будете вирішувати робочі завдання, займатися улюбленими справами або проводити час з важливими людьми.

  Замовити
  консультацію
  Ім'я*

  Телефон*

  Еmail*

  Повідомлення

  Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.