Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, корпус 2.
пн-нд – цілодобово без вихідних
burger
Меню

Екологічне прибирання

Через велику кількість синтетичної хімії чистота не завжди – запорука здоров’я. Дешева токсична сировина, неперевірена технологія, використання фосфатів і ПАР – причини багатьох хвороб.
Захворювання, викликані побутовою хімією:
астма;
алергічні реакції і висипання;
хвороби шлунка і печінки;
неврологічні проблеми і ослаблення імунітету у дітей.
Використання якісної професійної хімії не гарантує відсутність алергії у немовлят, літніх людей і домашніх тварин.
Щоб захистити сім’ю від хвороб, обирайте прибирання без хімії органічними засобами від «Армії чистоти». Це на 100% безпечно!

Еко-прибирання на практиці: відмінності від «класичного» клінінгу

В процесі генерального прибирання квартир клінери використовують професійну хімію від Franklin (США), KIEHL (Німеччина), Hagleitner (Австрія), Buzil (Німеччина). Безпека цих засобів підтверджена авторитетними центрами сертифікації, але навіть вони іноді не можуть передбачити індивідуальну реакцію організму.
Якщо у дитини або літніх батьків слабке здоров’я, краще замовте прибирання за допомогою органічного засобу Green Unikleen (США)..
Цей миючий засіб від компанії Ipax не містить хлору, ПАР і фосфатів. Green Unikleen на 100% розчиняється у воді (біорозкладний), без запаху, відноситься до до IV класу безпеки (малонебезпечний) – підходить для використання в лікарнях в присутності пацієнтів.
Лінійка Green Unikleen використовується для:
миття вікон;
догляду за дерев’яними, металевими, дзеркальними, пластмасовими, фарбованими поверхнями;
чищення санвузлів;
екологічного прибирання кухонь, в тому числі для видалення застарілих жирових і харчових забруднень;
миття підлог і плінтусів;
дезінфекції місць збору сміття, знищення вірусів і бактерій в дитячій кімнаті.
За допомогою цього засобу сервісні співробітники виконують навіть генеральне екологічне прибирання перед народженням дитини!

Скільки коштує екологічне прибирання?

Послуга Ціна
екологічне прибирання від 50 грн/кв.м. (мін. замовлення – 2700 грн)
Ціна на прибирання будинку без хімії або за допомогою еко-засобів розраховується індивідуально в залежності від ступеня забрудненості, обсягу необхідних послуг і площі приміщення.
Для складання кошторису пропонуємо безкоштовну оцінку. Технолог за попередньою домовленістю приїде на об’єкт, зробить заміри, запише вимоги і побажання клієнта. На підставі цих даних сформується ціна за екологічне прибирання. Заявка на оцінку безкоштовна і до подальшої співпраці не зобов’язує!
Залиште заявку, щоб менеджер зв’язався з вами і погодив час візиту оцінювача.
Замовити безкоштовну оцінку

Прибирання без хімії – ще одна унікальна послуга від «Армії чистоти»

Якщо використання хімічних засобів неприйнятно, клінери приберуть квартиру паром. За допомогою парогенераторів Kärcher проводиться антибактеріальна обробка, очищаються дзеркала і предмети меблів. Гарячий пар прибирає плями з текстилю, дерева, цегли, металу.
Еко-прибирання без хімії безпечне для людей, тварин, навколишнього середовища. Будьте впевнені: в руках професіоналів пароочищувач не принесе шкоди навіть дорогим дизайнерським інтер’єрам.
Замовляйте екологічне прибирання від «Армії чистоти» по телефону або заповнюйте форму зворотного зв’язку. Клінери наведуть порядок замість вас – оперативно, якісно і професійно.

  Замовити
  консультацію
  Ім'я*

  Телефон*

  Еmail*

  Повідомлення

  Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.