Хімчистка жалюзі

Головна / Хімчистка жалюзі

Жалюзі в нашій країні з’явилися відносно недавно, але вже встигли скласти серйозну конкуренцію класичним шторам і фіранкам. Однак їм все ж притаманні якості тканих матеріалів – ламелі накопичують пил, вбирають запахи, брудняться домашніми улюбленцями. Навіть незважаючи на використання нейтральних матеріалів, раз в півроку їх потрібно приводити в порядок. Чищення жалюзі – найшвидший, найефективніший і найбільш щадний спосіб видалення забруднень.

Ламелі перед миттям

Жалюзі до клінінгу

Чистка жалюзі фото

Горизонтальні жалюзі після миття вручну

Обробка проводиться на дому з виїздом до вас спеціалістів. Після проведення такої процедури ваші жалюзі засяють чистотою і свіжістю!

Процес проведення хімчистки жалюзі фахівцями компанії «Армія чистоти»

Перш за все, визначається матеріал виробу, проводиться тестування і підбір найбільш підходящого хімічного засобу.

Тільки після того, як майстер переконався, що хімія не завдасть матеріалами шкоди, він приступає безпосередньо до чищення.

Вертикальні тканинні жалюзі очищаються методом екстракторной хімчистки, горизонтальні – миються вручну.

Ми застосовуємо тільки схвалені до використання в Україні миючі засоби британської компанії Prochem і потужне обладнання для хімчистки американського виробництва. Такий дует дає можливість домогтися найкращого результату без руйнівного механічного впливу і ризику перезволоження матеріалу.

Хімчистка жалюзі може включати в себе кілька послуг в залежності від конструкції і матеріалів. Як доповнення ми можемо запропонувати інсектицидну, антистатичну і навіть нанозахисну обробку професійними засобами європейського виробництва.

Вартість

ПослугаЦіна
Хімчистка вертикальних жалюзі (тканинних)70 грн кв. м.
Хімчистка горизонтальних жалюзівід 45 грн кв. м.
Виведення стійких і/або застарілих плямдоговірна

* мінімальне замовлення – 1200 грн.

Підпишіться на новини і отримайте разову знижку 10%!

Помити жалюзі самостійно чи скористатися послугами професіоналів?

Звичайно, під час щотижневих підтримуючих прибирань досить протерти пил на кожній ламелі вологою ганчірочкою. Але коли рулонні штори просочилися кухонними ароматами і тютюновим димом, волога ганчірочка не врятує. Точно така ж історія з липким жировим нальотом – позбутися від нього в домашніх умовах практично неможливо.

Тому якщо ви хочете оновити жалюзі без покупки нових, звертайтеся до професіоналів. Наші співробітники мають теоретичну підготовку і практичний досвід чистки жалюзі будь-яких конфігурацій і видів:

  • горизонтальних
  • вертикальних
  • мультифактурних
  • фотожалюзі

Для нас не має значення колір, фактура, конструкція ваших жалюзі або римських штор – ми без проблем підберемо відповідний спосіб їх очищення. Звертайтеся в клінінгову компанію «Армія чистоти» – ми вирішимо всі ваші побутові питання!

Форма связиlock Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.

Форма связиlock Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.