Еко хімчистка

Головна / Еко хімчистка

В процесі хімчистки важливо не тільки зберегти об’єкти очищення в цілості й схоронності, але і не нашкодити здоров’ю людей і тварин. Клінінгова компанія «Армія чистоти» поважає вибір споживачів, пропонуючи унікальну послугу – еко-чищення за допомогою безпечної для людини органічної хімії і/або парогенераторів.

Еко хімчистка і звичайна хімічна чистка: в чому відмінності?

Щоб розібратися в перевагах використання натуральних чистячих і миючих засобів, давайте підемо від зворотного: чим вас не влаштовує побутова синтетична хімія? Швидше за все, ви вже стикалися з їдким лужним запахом, алергіями у членів сім’ї, вам знайомі напади кашлю, викликані “ароматами” агресивних миючих засобів.

Причина в складі: там міститися хлор, фталати, ПАР – повний боєкомплект, що отруює здоров’я людини. Деякі можуть постійно дихати цими хімікатами, але алергіки, астматики, люди з дерматологічними захворюваннями реагують на синтетичну хімію гостро.

Для «класичної» професійної хімчистки в нашій клінінговій компанії використовують засоби Prochem (Англія). За результатами проведення санітарно-епідеміологічної експертизи вони відповідають встановленим медичним критеріям (показниками).

Органічний засіб для еко-прибирання

Але у чутливих людей ці засоби можуть викликати висипання на шкірі. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, компанія «Армія чистоти» пропонує унікальну послугу – еко хімчистка. Вона проводитися за допомогою органічного засобу Green Unikleen, який дбайливо видаляє забруднення, зберігаючи при цьому природний склад і колір тканин.

Переваги Green Unikleen

  • відповідність світовим вимогам екології
  • відсутність небезпечних органічних речовин в складі
  • нейтральний запах
  • безпечність для навколишнього середовища
  • гіпоалергенність, засіб не викликає сухості слизових оболонок і шкіри
  • має знак відповідності Global Ecolabel

 

Еко хімчистка делікатно очищує покриття і предмети меблів, покращуючи їх зовнішній вигляд. Засіб Green Unikleen не вступає в реакцію з барвниками, тому зовнішній вигляд оббивки не змінюється, а яскравість кольору зберігається.

Еко хімчистка із застосуванням органічного засобу Green Unikleen прибирає забруднення, позбавляє від хвороботворних мікроорганізмів, підходить для антибактеріальної обробки. В результаті ви отримуєте швидкий і якісний результат за помірною ціною.

Вартість еко хімчистки

Еко чищенняЦіна
ковролінувід 65 грн кв. м.
килиміввід 70 грн кв. м.
м’яких меблів (диванів, крісел)від 270 грн посадочне місце
стільціввід 90 грн/шт
вертикальних жалюзівід 100 грн кв. м.
шторвід 70 грн кв. м.
дитячих матраців300 грн/шт
дорослих матраціввід 300 грн/сторона
хімчистка пароочищувачемдоговірна

* мінімальне замовлення – 1200 грн.

Пам’ятайте: безпечні засоби для чищення від компанії «Армія чистоти» служать запорукою здоров’я домочадців і чистоти м’яких меблів і покриттів. Ми пропонуємо клієнтам лише найкраще!

Очищення дивана пароочищувачем

Диван перед еко чищенням

Результат хімчистки парогенератором

Результат чистки дивана парою

Очищення парою – ще один прогресивний напрямок чищення меблів і килимів

Очищення килима пароочищувачем

Хімчистка парою

Іноді застосування навіть органічних засобів для хімчистки неможливо. У таких випадках навести чистоту і знищити хвороботворні мікроорганізми допомагає хімчистка парогенератором. Гарячий пар не підходить для видалення стійких плям, але його сили достатньо, щоб вбити бактерії, пилового кліща і освіжити колір покриття.

Хімчистка парою (Київ) популярна в приватних квартирах і будинках, в дитячих садках, лікарнях, пологових будинках. Обмежень немає, тому еко чистка – єдиний безпечний спосіб чищення дитячих матраців, килимків і м’яких ліжок.

Чистка меблів пароочищувачем також незамінна після затоплення: гаряча пара ефективно бореться з цвіллю і знищує спори грибка.

Форма связиlock Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.

Форма связиlock Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.