Безстрокова акція «Подарунок за відгук»

Головна / Блог / Безстрокова акція «Подарунок за відгук»

Хочете за кілька хвилин зробити світ кращим?

Допоможіть іншим людям зрозуміти, якій клінінговій компанії варто довірити прибирання і хімчистку в своєму будинку! Напишіть відгук – і ваш голос допоможе іншим зробити правильний вибір. А ми зробимо кожному, хто залишить відгук, гарантований подарунок.

Спочатку ми прибираємо, робимо хімчистку або миємо вікна, потім ви пишете відгук!

Який подарунок я отримаю?

Ви самі обираєте подарунок – поповнення рахунку мобільного телефону на 25 грн або знижку 5% на наступне замовлення.

За відгук з відео або фотографіями «до» і «після»* ми готові поповнити ваш рахунок на 40 грн або подарувати знижку 7% на наступне замовлення.

Де публікувати відгук?

Ви можете поділитися враженнями про співпрацю з нами:

  • на нашому сайті https://armyclean.com.ua/ua/reviews/
  • на сторінці компанії в Facebook https://www.facebook.com/armyclean.com.ua/
  • в профілі компанії в Google https://goo.gl/9XafeL
  • на вашій особистій сторінці в будь-якій соціальній мережі (з активним посиланням на сайт компанії https://armyclean.com.ua/ua/ або з активним згадкою сторінки «Армії чистоти» в цій соцмережі)
  • фото «до» і «після» можете додатково скинути на на Viber на номер (093) 351-7-700.

Який відгук підходить?

Максимально розгорнутий і емоційний. Розкажіть, чи вчасно приїхав майстер, як пройшло прибирання, чи вивели плями на дивані… Ви також можете оцінити роботу менеджера вхідної лінії або технолога-оцінювача, запропонувати ідею або висловити зауваження.

Прикладайте фото «до» і «після», рекомендуйте нас друзям, робіть селфі з майстром – діліться емоціями в будь-якій формі!

Вибачте, але ми не заохочуємо беззмістовні і короткі відгуки. «Супер», «нормально», «жахливо», «спасибі, все круто», «сподобалося» – всі ці слова мало скажуть тим, хто обирає клінінгову компанію.

За негативні відгуки ми теж даруємо подарунки. Будьте чесні, адже оцінка з боку допоможе зрозуміти слабкі сторони нашого клінінг-сервісу і поліпшити обслуговування клієнтів в подальшому.

Як повідомити про відгук?

Зручніше за все буде, якщо ви зробите скріншот відгуку і відправите його на пошту armyclean@yandex.ua або на Viber на номер (093) 351-7-700.

Другий спосіб – повідомити про відгук менеджеру вхідної лінії по телефону. Для цього скажіть, де і від чийого імені залишали відгук, менеджер перевірить його наявність і обговорить з вами отримання подарунка.

* фотографії повинні бути чіткими, яскравими, зрозумілими, розміром не менше 800px на 800px. Якщо ви хочете показати, наприклад, плями крупним планом, зробіть спочатку загальне фото дивана, а потім – локальне фото плями.

Форма связиlock Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.

Форма связиlock Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.